Silesian Group:: Silesian EnergySilesian Energy


 

Silesian Energy – jest dystrybutorem sprawdzonych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych, współpracujemy z najlepszymi w Europie z branży energii odnawialnej. Innowacyjne rozwiązania, krótkie i szybkie decyzje, wysoka jakość usług, odpowiednie kompetencje pozwalają naszym klientom, inwestorom w krótkim terminie przedłożyć odpowiednie projekty uwzględniając wszystkie życzenia i czas ich realizacji. 

 

Oferta nasza obejmuje urządzenia służące do przetwarzania energii słonecznej w energię elektryczną, nie wytwarzając przy tym żadnych substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego.

Jest to w 100% czysta energia odnawialna. Gwarancją jakości produktów jest stała współpraca z czołowymi, światowymi producentami komponentów (płytki krzemowe, EVA, Tedlar, szkło, kable) oraz osprzętu dodatkowego (inwertery, akumulatory, regulatory ładowania, systemu montażu).

Jednym z głównych celów działalności jest stały rozwój systemów fotowoltaicznych pod kątem innowacyjności i zwiększenia ich efektywności, poprzez wprowadzenie technologicznego „know-how”.

Zadanie to realizujemy w oparciu o współpracę z doświadczonymi specjalistami w branży oraz prestiżowymi ośrodkami naukowymi.

Wsparcia w zakresie fotowoltaiki udziela Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Inwestycje przeznaczone są na finansowanie ochrony środowiska i gospodarki wodnej w celu realizacji zasady zrównoważonego rozwoju i polityki ekologicznej oraz na współfinansowanie projektów inwestycyjnych, kosztów operacyjnych i działań realizowanych z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej niepodlegających zwrotowi.

Dla każdej firmy realizujemy dofinansowanie w poszczególnych województwach.

Firma instalująca panele fotowoltaiczne na swojej siedzibie oprócz dofinansowania ma następujące korzyści:

 

          Amortyzacja 10%

          Koszty uzyskania przychodu (odsetki od kredytu)

          Możliwość sprzedaży energii do sieci (dodatkowe przychody dla firmy)

          Zwrot inwestycji po 8 latach

          Możliwość uzyskania na ten zestaw dofinansowania z WFOŚiGWHymon -logo

 

 

Jeśli masz pytania napisz do nas: energy@silesian-group.com

Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą 

 

 

 

Zmniejsz swoje miesięczne rachunki za prąd. Zestawy fotowoltaiczne z 40% dofinansowaniem.


Samochody Samochody
Łodzie Łodzie
Helikoptery Helikoptery
Finanse Finanse
Diamenty Diamentye