Silesian Group:: O nasO nas


Silesian Group – firma z doświadczeniem, obdarzona zaufaniem, ciesząca się zadowoleniem klientów.  Tworzą ją profesjonaliści a zarazem pasjonaci motoryzacji.  Zajmujemy się sprzedażą samochodów segmentu Premium i Super Sport. Proponujemy Państwu auta zarówno fabrycznie nowe jak i demonstracyjne. Współpracujemy z większością marek na świecie, dlatego możemy w pełni dopasować się do upodobań i gustów nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Cel -Nasze działania opieramy na uczciwości oraz rzetelności, dlatego wszystkie samochody posiadają gwarancję fabryczną producenta, a ich bezwypadkowość gwarantujemy w umowie.  Stawiamy na najwyższą, jakość obsługi stąd każdy samochód poddawany jest przeglądowi przedsprzedażnemu u autoryzowanego dealera. Wydanie odbywa się w naszej siedzibie jednak na życzenie klienta samochód może zostać przetransportowany na wskazany adres. Realizujemy także zamówienia indywidualne a termin realizacji uwarunkowany jest rodzajem zamówienia oraz marki.

 

 

Cena – to główny atut naszej firmy. Jest atrakcyjna a możliwość negocjacji daje gwarancję zadowolenia. Te podane w ofercie zawierają wszystkie opłaty: celne oraz te związane z przygotowaniem dokumentów do rejestracji samochodu.

 

 

Finansowanie - jesteśmy fachowo przygotowani do pomocy w sfinansowaniu zakupu samochodu w zakresie leasingu, kredytu czy najmu. Współpracujemy z największymi w tej branży instytucjami finansowymi, dlatego proponujemy najbardziej konkurencyjną ofertę.

 

 

Satysfakcja i długotrwałe zadowolenie naszych klientów to dla nas motywacja do dalszego doskonalenia oferty oraz jakości usług.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 O nas img 2


Samochody Samochody
Łodzie Łodzie
Helikoptery Helikoptery
Finanse Finanse
Diamenty Diamentye